تولید نرم افزار

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شرکت فن آوران برتر ارم بیش از 5 سال در طراحی و توسعه ی نرم افزار های اختصاصی تجربه دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است. ما با ارائه روند کامل تولید نرم افزار، از شروع طراحی و توسعه، آزمایش نرم افزار و کیفیت، به کار گیری و استفاده از نرم افزار جهت دیباگ کردن و همین طور به روز رسانی و پشتیبانی آن، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم. خدمات طراحی و توسعه نرم افزار ارائه شده توسط این شرکت شامل موارد زیر میباشد:

 * توسعه ی نرم افزار های دسکتاپ(تحت ویندوز)

* توسعه نرم افزار های سمت سرور و سمت کلاینت

* طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری یکپارچه

* مدل سازی

* بهینه سازی و نگهداری و پشتیبانی نرم افزار ها

* و ...

مهندسین شرکت فن آوران برتر ارم به زبان های برنامه نویسی تحت پلتفرم مایکروسافت دات نت و دیگر فن آوری ها مسلط و حرفه ای هستند. از آنجا که تکنولوژی های جدید و کار آمد را به خوبی شناخته و درک کرده ایم، مشاوران فنی و حرفه ای ما با تجزیه و تحلیل نیاز های شما به شما کمک خواهند کرد تا راه حل های مناسب برای نرم افزار های مدیریت کسب و کار خود را انتخاب نمائید. تمامی مشاوران ما درگیر تعریف و درک مسائل کسب و کار شما خواهند شد و کار خود را شروع میکنند. نه تنها مشاوران ما نیازهای شما را درک خواهند کرد بلکه برای پیاده سازی آن چه که شما نیاز دارید تمام تلاش خود را میکنند. با توجه به همه این جزئیات ، تیم ما پس از تجزیه و تحلیل و ارزیابی عمیق نیازها ، معماری و استراتژی پروژه را پیاده سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار تهیه میکنند.

این شرکت  استاندارد ها و چهارچوب های انعطاف پذیری را برای هر پروژه (صرف نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو این مسائل از چالش های مشتریان ما است فراهم میکند. این روش های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم افزار، کاملا اختصاصی هستند تا نرم افزاری با کیفیت و قابل اطمینان برای شما آماده گردد.

خواندن 5213 دفعه

برخی از مشتریان