×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 864

پورتال و وبسایت

پورتال و وبسایت (1)

31 تیر 1394 منتشرشده در پورتال و وبسایت نوشته شده توسط

طراحی و پیاده سازی وبسایت

 

شرکت فن آوران برتر ارم  بیش از 5 سال است بصورت مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است . طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای ماست . پس از عقد قرارداد، تیم طراح شما معرفی میگردد . این تیم حداقل شامل سه نفر است :

 

1 – مدیر پروژه: کارشناسی ذی صلاح به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی که بعنوان ناظر و مشاور در طول پروژه در خدمت شما خواهد بود و مدیریت اجرای درخواست شما، مطابق با مستندات را پیگری می نماید . ایشان در طول اجرای پروژه پل ارتباطی شما با نونگار است و جهت هرگونه اعمال نظر و یا سول و مشاوره فنی پاسخ گوی شما خواهد بود .

 

2 – گرافیست : فارغ از موضوع پروژه و بدون هیچ محدودیتی شما می توانید ساختار گرافیکی سایت مورد نظر خود را با استفاده از توانمندیهای گرافیست پروژه خود از ابتدا تولید نمائید و مرحله به مرحله از رشد آن مطلع شوید و اعمال نظر فرمائید . از همین رو ایشان حضورأ خدمت شما اعزام خواهد شد تا علاوه بر درک محیطی از فعالیت مجموعه با شما و سایر ذی صلاحان تبادل نظر نماید .

 

3 – برنامه نویس : هر پروژه بسته به حجم کار برنامه نویسی آن از 1 تا 3 برنامه نویس به خود اختصاص خواهد داد که ایشان پس از بررسی مستندات و دریافت شرح درخواست شما جهت شفاف تر شدن کار ابتداعأ طرح درختی پروژه را بصورت داینامیک ایجاد خواهند کرد و پس از بررسی کامل آن و تولید چند دموی اولیه و دریافت تأدییه شما، سیستم مدیریت محتوا و ماژولهای درخواستی را بر روی تم گرافیکی تولیدی توسط گرافیت نصب و بارگذاری می کند . درصورت نیاز پس از نصب ماژولهای داینامیک سایت و راه اندازی کامل سایت توسط اپراتوری مجزا، زیر بار ترافیکی قرار میگیرد تا باگها و معایب احتمالی نمایان و رفع گردد .

 

4 – آموزش و تحویل در انتهای کار در جلسه ای حضوری، کلیه کاربریهای سایت به شما آموزش داده خواهد شد .

5 – پشتیبانی پس از تحویل و تسویه پروژه شما با تیم اجرا ارتباطی نخواهید داشت و از این پس همکاران پشتیبانی در خدمت شما خواهند بود و فرمایشات شما را از طریق پل های ارتباطی پاسخگو خواهند بود . پر واضح است که شرح وظایف این همکاران : تضمین عملکرد کلیه امکانات سایت در لحظه تحویل است و بروزرسانی و یا جاینمائی اطلاعات در سایت در چهارچوب وظایف این واحد نیست !

Read more

برخی از مشتریان